ECA-1EHG102 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Panasonic Industry
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Panasonic Industry
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Similar
În stoc: 306
În stoc: 369
În stoc: 756
Rubycon
Rubycon
Chemi-Con
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
ECA-1EHG102
Numărul produsului DigiKey
P5544-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1EHG102
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ECA-1EHG102 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
680 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
782 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C