EEU-FC1E102SB
Numărul produsului DigiKey
P19640CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19640TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FC1E102SB
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FC1E102SB Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.268 A @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.69 A @ 100 kHz
Impedanță
43 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C