EEU-HD1E102 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Panasonic Industry
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 0
Fișă de date
Rubycon
Chemi-Con
Chemi-Con
În stoc: 697
Nichicon
Nichicon
În stoc: 30
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
EEU-HD1E102
Numărul produsului DigiKey
P15144-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-HD1E102
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
EEU-HD1E102 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
680 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
782 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C