UVY1E102MPD1TD
Numărul produsului DigiKey
493-12903-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-12903-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UVY1E102MPD1TD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
UVY1E102MPD1TD Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
610 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
701.5 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C