25PX1000MEFCT810X16
Numărul produsului DigiKey
1189-1583-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-1583-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
25PX1000MEFCT810X16
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25PX1000MEFCT810X16 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
740 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
888 mA @ 10 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C