EKMQ250ETD102MJ16S
Numărul produsului DigiKey
565-4256-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-4256-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EKMQ250ETD102MJ16S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
610 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
915 mA @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C