UVY1E102MPD nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nichicon
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nichicon
În stoc: 516
Fișă de date
În stoc: 1.662
În stoc: 157
Echivalente parametric
În stoc: 30
Panasonic Industry
Panasonic Industry
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UVY1E102MPD
Numărul produsului DigiKey
UVY1E102MPD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UVY1E102MPD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
UVY1E102MPD Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
610 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
701.5 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C