UPM1E102MHD6
Numărul produsului DigiKey
493-15720-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UPM1E102MHD6
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
UPM1E102MHD6 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.31 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.52 A @ 10 kHz
Impedanță
43 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,669" (17,00mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C