UPW1E102MHD
Numărul produsului DigiKey
493-1831-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UPW1E102MHD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Modele EDA/CAD
UPW1E102MHD Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.245 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.66 A @ 100 kHz
Impedanță
38 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,787" (20,00mm)
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C