URY1E102MHD este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Nichicon
În stoc: 516
Fișă de date
Similar
Nichicon
În stoc: 1.662
Fișă de date
Similar
În stoc: 157
În stoc: 2.302
Panasonic Industry
Panasonic Industry
În stoc: 306
În stoc: 369
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
URY1E102MHD
Numărul produsului DigiKey
URY1E102MHD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
URY1E102MHD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
URY1E102MHD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
770 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Inactual
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
885.5 mA @ 10 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,551" (14,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C