EEU-FC1E102 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 306
Fișă de date
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 369
Fișă de date
În stoc: 5.034
În stoc: 17.606
În stoc: 756
Upgrade
Chemi-Con
Chemi-Con
În stoc: 893
Nichicon
Nichicon
În stoc: 516
În stoc: 157
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
FC12 SERIES
EEU-FC1E102
Numărul produsului DigiKey
P10278-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FC1E102
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
EEU-FC1E102 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.241 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.655 A @ 100 kHz
Impedanță
38 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,787" (20,00mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C