ELXZ250ELL102MK20S
Numărul produsului DigiKey
565-1962-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ELXZ250ELL102MK20S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ELXZ250ELL102MK20S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
996 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.66 A @ 100 kHz
Impedanță
38 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C