UPJ1E102MHD nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nichicon
În stoc: 516
Fișă de date
Similar
Nichicon
În stoc: 1.662
Fișă de date
În stoc: 157
În stoc: 2.302
Direct
TDK
Upgrade
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Upgrade
TDK
Chemi-Con
În stoc: 323
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UPJ1E102MHD
Numărul produsului DigiKey
493-15619-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UPJ1E102MHD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
UPJ1E102MHD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.43 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.66 A @ 10 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Impedanță
48 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
1,043" (26,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C