108KXM035M
Numărul produsului DigiKey
1572-1316-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
108KXM035M
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 198,9mOhm la 120Hz 5000h la 105°C
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.662 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.77 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
45 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
198,9mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C