RXW102M1VBK-1325S
Numărul produsului DigiKey
4403-RXW102M1VBK-1325S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RXW102M1VBK-1325S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 7000h la 105°C
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.945 A @ 100 kHz
Ambalaj
Vrac
Impedanță
30 mOhms
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C