B41858C7108M000
Numărul produsului DigiKey
495-6056-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B41858C7108M000
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 41mOhm la 10kHz 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B41858C7108M000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.028 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
34 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
41mOhm la 10kHz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C