B41896C5108M000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK
În stoc: 0
Fișă de date
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 215mOhm la 120Hz 7000h la 125°C
B41896C5108M000
Numărul produsului DigiKey
B41896C5108M000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B41896C5108M000
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
B41896C5108M000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.28 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
38 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
215mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
7000h la 125°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C