B41890A5108M000
Numărul produsului DigiKey
495-6061-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B41890A5108M000
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 46mOhm la 10kHz 15000h la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.28 A @ 100 kHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Impedanță
38 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
46mOhm la 10kHz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
15000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C