EEU-FC1E102L
Numărul produsului DigiKey
P11223-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FC1E102L
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FC1E102L Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.361 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.815 A @ 100 kHz
Impedanță
35 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
1,181" (30,00mm)
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C