UVZ1E102MPD
Numărul produsului DigiKey
493-1305-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UVZ1E102MPD
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UVZ1E102MPD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
680 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
782 mA @ 10 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C