EEU-HD1E102B nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Panasonic Industry
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Chemi-Con
În stoc: 697
Fișă de date
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
EEU-HD1E102B
Numărul produsului DigiKey
P15736CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15736TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-HD1E102B
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
EEU-HD1E102B Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
680 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
782 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C