25PX1000MEFC10X16 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 2.335
Fișă de date
Echivalente parametric
Panasonic Industry
În stoc: 0
Fișă de date
Panasonic Industry
Chemi-Con
Chemi-Con
În stoc: 697
Nichicon
Nichicon
În stoc: 30
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
25PX1000MEFC10X16
Numărul produsului DigiKey
1189-3681-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25PX1000MEFC10X16
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
25PX1000MEFC10X16 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
740 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
888 mA @ 10 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,689" (17,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C