ECA-1VHG102
Numărul produsului DigiKey
P5555-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1VHG102
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Descriere detaliată
1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
ECA-1VHG102 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
810 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
931.5 mA @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C