EKMG250ELL102MJ20S este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Chemi-Con
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Chemi-Con
În stoc: 1.395
Fișă de date
Similar
În stoc: 893
Echivalente parametric
În stoc: 482
Direct
Rubycon
Direct
Nichicon
Upgrade
Rubycon
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Nichicon
1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 105°C
EKMG250ELL102MJ20S
Numărul produsului DigiKey
565-1311-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EKMG250ELL102MJ20S
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
EKMG250ELL102MJ20S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
680 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Inactual
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.02 A @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C