M50-3500542
M50-3500542
Harwin’s Company Overview
M50-3500542
Numărul produsului DigiKey
952-1383-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3500542
Descriere
CONN HEADER VERT 10POS 1.27MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 10 position 0,050" (1,27mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M50-3500542 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,248" (6,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,039" (1,00mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
3,00µin (0,076µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
3,2mm, 4,6mm, 5,4mm, 5,5mm, 6,23mm
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
98,4µin (2,50µm)
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,091" (2,30mm)