M50-3300542
M50-3300542
Harwin’s Company Overview
M50-3300542
Numărul produsului DigiKey
952-2561-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3300542
Descriere
CONN RCPT 10POS IDC 30AWG GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu 30AWG
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M50-3300542 Modele
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
Harwin Inc.
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Tub
Tip fir
Cablu panglică
Stare piesă
Activ
Diametru fir
30AWG
Tip conector
Soclu
Caracteristici
Alimentare
Tip contact
Soclu tip mamă
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
10
Grosime finisaj contact
Pas
0,050" (1,27mm)
Culoare
Număr de rânduri
2
Număr produs de bază
Spații între rânduri
0,050" (1,27mm)