M50-3650542R
Numărul produsului DigiKey
952-2647-2-ND - Bandă și mosor (TR)
952-2647-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
952-2647-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3650542R
Descriere
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 10 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
M50-3650542R Modele
Înălțime izolație
0,325" (8,25mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Blocare placă, Slot îmbinare cu pene, Gata de montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1,75A per contact
Înălțimi stivuire cu conectare
11,85mm
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor/cârlige de ejectare
Grosime finisaj contact - Știft
100,0µin (2,54µm)
Lungime contact - Conectare
0,120" (3,05mm)