M50-9020542
Numărul produsului DigiKey
952-2863-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-9020542
Descriere
IDC F/M 5POS RIBBON CBL ASSY
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la mufă 0,984' (300,00mm, 11,81")
Modele EDA/CAD
M50-9020542 Modele
Categorie
Lungime
0,984' (300,00mm, 11,81")
Producător
Harwin Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Gri, Panglică
Ambalaj
Pungă
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la mufă
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
10
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,050" (1,27mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,025" (0,64mm)