DR127D254P10M
Numărul produsului DigiKey
DR127D254P10M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR127D254P10M
Descriere
DUAL ROW 1.27MM PITCH 10-PIN MAL
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector la DIP Baretă tip tată 1,27mm 10 0,050" (1,27mm) Sticlă epoxidică FR4
Categorie
Număr de poziţii
10
Producător
Chip Quik Inc.
Pas
0,050" (1,27mm)
Serie
Grosime placă
0,062" (1,57mm) 1/16"
Ambalaj
Vrac
Material
Sticlă epoxidică FR4
Mărime/Dimensiune
0,700" x 0,500" (17,78mm x 12,70mm)
Tip placă prototipare
Conector la DIP
Număr produs de bază
Pachet acceptat
Baretă tip tată 1,27mm