BD125-10-A-0305-0580-L-B
Numărul produsului DigiKey
2073-BD125-10-A-0305-0580-L-BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-BD125-10-A-0305-0580-L-BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-BD125-10-A-0305-0580-L-BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BD125-10-A-0305-0580-L-B
Descriere
HEADER DUAL 1.27MM VERT SMT 10PO
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 10 position 0,050" (1,27mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BD125-10-A-0305-0580-L-B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 2
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Flash
Lungime contact - Conectare
0,120" (3,05mm)