ABS07-32.768KHZ-T
Numărul produsului DigiKey
535-9542-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9542-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9542-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABS07-32.768KHZ-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABS07-32.768KHZ-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF