M50-3100545
M50-3100545
Harwin’s Company Overview
M50-3100545
Numărul produsului DigiKey
952-1798-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3100545
Descriere
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3100545 Modele
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,181" (4,60mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
5,5mm, 6,18mm
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal, Medical, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)