M50-3100545R
Numărul produsului DigiKey
M50-3100545R-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3100545R
Descriere
CONN SOCKET 1.27MM 10POS
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3100545R Modele
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,181" (4,60mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
5,5mm, 6,18mm
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal, Medical, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)