M50-3110542
Numărul produsului DigiKey
952-2342-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3110542
Descriere
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M50-3110542 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,181" (4,60mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
5,5mm, 6,18mm
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal, Medical, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)