M50-3800542
M50-3800542
Harwin’s Company Overview
M50-3800542
Numărul produsului DigiKey
952-2567-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3800542
Descriere
CONN DIP HDR IDC 10P 30AWG VERT
Descriere detaliată
10 Poziție Cablu panglică, Baretă tip tată DIP Conector – IDC 30AWG Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
M50-3800542 Modele
Categorie
Spații între rânduri
0,050" (1,27mm)
Producător
Harwin Inc.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Tub
Diametru fir
30AWG
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Alimentare
Tip conector
Cablu panglică, Baretă tip tată DIP
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
10
Grosime finisaj contact
Pas cablu
0,025" (0,64mm)
Culoare
Pas pe partea plăcii
0,050" (1,27mm)