M50-3200545
M50-3200545
Harwin’s Company Overview
M50-3200545
Numărul produsului DigiKey
952-1377-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3200545
Descriere
CONN RCPT 10P 0.05 GOLD PCB R/A
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Orificiu străpuns, Unghi drept Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3200545 Modele
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,136" (3,46mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,094" (2,40mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal, Medical, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)