M50-3301042
M50-3301042
Harwin’s Company Overview
M50-3301042
Numărul produsului DigiKey
952-2562-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3301042
Descriere
CONN RCPT 20POS IDC 30AWG GOLD
Descriere detaliată
20 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu 30AWG
Modele EDA/CAD
M50-3301042 Modele
Număr de poziţii
20
Grosime finisaj contact
Pas
0,050" (1,27mm)
Spații între rânduri
0,050" (1,27mm)