M50-3601042
Numărul produsului DigiKey
952-1392-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3601042
Descriere
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
M50-3601042 Modele
Înălțime izolație
0,039" (1,00mm)
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact - Conectare
3,00µin (0,076µm)
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Înălțimi stivuire cu conectare
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm
Grosime finisaj contact - Știft
98,4µin (2,50µm)
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)