M50-2000005
M50-2000005
Harwin’s Company Overview
M50-2000005
Numărul produsului DigiKey
952-1731-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-2000005
Descriere
CONN SHUNT 1.27MM BLACK W/HANDLE
Descriere detaliată
2 (1 x 2) Poziție conector șuntare Negru Parte superioară închisă, Mâner 0,050" (1,27mm) Auriu
Modele EDA/CAD
M50-2000005 Modele
Categorie
Înălțime
0,217" (5,50mm)
Producător
Harwin Inc.
Finisaj contact
Auriu
Serie
Grosime finisaj contact
1,00µin (0,025µm)
Ambalaj
Pungă
Culoare
Negru
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip
Parte superioară închisă, Mâner
Material carcasă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Gen
Socluri tip mamă
Valoare nominală tensiune
Număr de poziții sau pini (grilă)
2 (1 x 2)
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas
0,050" (1,27mm)