M50-3530342
Numărul produsului DigiKey
952-3599-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3530342
Descriere
CONN HEADER VERT 3POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 3 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
M50-3530342 Modele
Lungime de contact generală
0,248" (6,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,039" (1,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Înălțimi stivuire cu conectare
3,10mm, 4,60mm, 5,40mm
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,091" (2,30mm)