M50-3530242
Numărul produsului DigiKey
952-3598-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3530242
Descriere
CONN HEADER VERT 2POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 2 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
M50-3530242 Modele
Lungime de contact generală
0,248" (6,30mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,039" (1,00mm)
Ambalaj
Cutie
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Înălțimi stivuire cu conectare
3,10mm, 4,60mm, 5,40mm
Grosime finisaj contact - Știft
100,0µin (2,54µm)
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,091" (2,30mm)