M50-3140345
Numărul produsului DigiKey
952-3591-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3140345
Descriere
CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
3 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3140345 Modele
Înălțime izolație
0,134" (3,40mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Cositor
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
500V c.a.