M50-3130345R
Numărul produsului DigiKey
952-3920-2-ND - Bandă și mosor (TR)
952-3920-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
952-3920-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3130345R
Descriere
CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
3 Poziție Soclu, Intrare jos sau sus Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3130345R Modele
Înălțime izolație
0,079" (2,00mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Auriu
Înălțimi stivuire cu conectare
3,1mm, 3,6mm, 3,8mm
Caracteristici
Gata de montare
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
500V c.a.