M50-1920005
M50-1920005
Harwin’s Company Overview
M50-1920005
Numărul produsului DigiKey
952-1727-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-1920005
Descriere
CONN SHUNT 1.27MM RED
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 (1 x 2) Poziție conector șuntare Roșu Parte superioară închisă 0,050" (1,27mm) Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M50-1920005 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Înălțime
0,118" (3,00mm)
Producător
Harwin Inc.
Finisaj contact
Auriu
Serie
Grosime finisaj contact
1,00µin (0,025µm)
Ambalaj
Pungă
Culoare
Roșu
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip
Parte superioară închisă
Material carcasă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Gen
Socluri tip mamă
Valoare nominală tensiune
Număr de poziții sau pini (grilă)
2 (1 x 2)
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas
0,050" (1,27mm)