M50-9101042
Numărul produsului DigiKey
952-2662-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-9101042
Descriere
CBL ASSY 1.27MM 20POS F-F 150MM
Descriere detaliată
20 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,492' (150,00mm, 5,91")
Modele EDA/CAD
M50-9101042 Modele
Categorie
Lungime
0,492' (150,00mm, 5,91")
Producător
Harwin Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Gri, Panglică
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
20
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,050" (1,27mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
0,025" (0,64mm)