M50-3300742
M50-3300742
Harwin’s Company Overview
M50-3300742
Numărul produsului DigiKey
952-2676-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3300742
Descriere
CONN RCPT 14POS IDC 30AWG GOLD
Descriere detaliată
14 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu 30AWG
Modele EDA/CAD
M50-3300742 Modele
Număr de poziţii
14
Grosime finisaj contact
Pas
0,050" (1,27mm)
Spații între rânduri
0,050" (1,27mm)