ABM8-12.000MHZ-12-B1U-T
Numărul produsului DigiKey
535-14962-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-14962-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-14962-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8-12.000MHZ-12-B1U-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±10ppm Cristal 12pF 120 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM8-12.000MHZ-12-B1U-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
120 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF