SMBJ24CAHE3/5B nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 7.237
Fișă de date
Direct
În stoc: 0
Fișă de date
Central Semiconductor Corp
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
În stoc: 373
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
SMBJ24CAHE3/5B
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CAHE3/5BGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CAHE3/5B
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A