SMBJ24CA-M3/52 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Central Semiconductor Corp
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Similar
Diotec Semiconductor
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
SMBJ24CA-M3/52
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CA-M3/52-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA-M3/52
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V