SMBJ24CD-M3/H
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CD-M3/HGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ24CD-M3/HGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ24CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CD-M3/H
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,4V Clemă 15,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
27,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,4V